O NAS

Firma MM Logistics została założona przez ludzi dla których transport to przede wszystkim pasja i hobby. Z wyzwaniami jesteśmy na „Ty”, dlatego skupiliśmy się na branży farmaceutycznej, która wymaga od nas dużego zaangażowania oraz wiedzy.

Do żadnego transportu nie pochodzimy w sposób schematyczny i nigdy nie zgodzimy się ze stwierdzeniem, że transport to przemieszenie ładunku z punktu A do punktu B.  Każdy ładunek jest indywidualny i wymaga indywidualnego podejścia. Transport to wyzwanie !

Od początku istnienia  wykasowaliśmy z naszych słowników relację B2B (business-to-business) i zawsze współpracujemy na zasadzie H2H (human-to-human).

Naszą specjalizacją jest transport dla branży farmaceutycznej.

W 2017 roku postanowiliśmy podnieść sobie poprzeczkę  i uzyskaliśmy certyfikat „Dobre Praktyki Dystrybucyjne” (GDP/DPD*) – mamy świadomość co przewozimy.

Dodatkowym naszym atutem jest posiadanie własnej floty pojazdów tzw. Chłodnie. Posiadamy auta 8 paletowe typu BUS, oraz 33 paletowe naczepy chłodnicze. Wszystkie nasze auta są zmapowane (letnio i zimowo), wzorcowane, oraz posiadają ATP i Sanepid.

*GDP/DPD